/  

Cizinci, uprchlictví

Cizinci, uprchlictví

Jste uprchlíkem z jiné země? Jste cizinec a nedokážete se v ČR dorozumět? Neorientujete se v českém prostředí? Potřebujete pomoci v kontaktu s českými úřady? Pracujete ve špatných podmínkách, nedostáváte zaplaceno? Potřebujete pomoci při vyřízení základních dokladů pro pobyt v ČR?

Poradenství ohledně Vaší situace, právní poradenství, kurzy českého jazyka, vzdělávací akce, doprovázení

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městský úřad Horažďovice Ikona externí odkaz ODBOR SOCIÁLNÍCH VĚCÍ A ZDRAVOTNICTVÍ | MĚSTSKÝ ÚŘAD HORAŽĎOVICE (mesto-horazdovice.cz) kontakty: Ikona externí odkaz KOMPLETNÍ TELEFONNÍ SEZNAM | MĚSTSKÝ ÚŘAD HORAŽĎOVICE (mesto-horazdovice.cz)

Poradna pro cizince (Diecézní charita Plzeň) Ikona externí odkaz Poradna pro cizince (dchp.cz)

Centrum na podporu integrace cizinců pro Plzeňský kraj – CPIC (Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra ČR) Ikona externí odkaz Plzeňský kraj (integracnicentra.cz)

Odborné sociální poradenství (Organizace pro pomoc uprchlíkům, z.s.) Ikona externí odkaz Organizace pro pomoc uprchlíkům – OPU Plzeň

Terénní programy (Organizace pro pomoc uprchlíkům, z.s.) Ikona externí odkaz Organizace pro pomoc uprchlíkům – Terénní programy (opu.cz)

Pomoc uprchlíkům

Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině – Plzeňský kraj (KACPU PMK) (Krajská asistenční centra pomoci Ukrajině) Ikona externí odkaz Seznam Krajských asistenčních center pomoci Ukrajině - Ministerstvo vnitra České republiky (mvcr.cz)